Jdi na obsah Jdi na menu
 


DAY 25

27. 6. 2008

Mareček mě umejt všechny okna v kuchyni a já celou kuchyň :) už je hotovo!! Chybí jen nějaký lišty okolo linky a podlahy a dveře na vestavěnou lednici (má dveře, chybí jen ten dřevěnej kryt aby vypadala stejně jako všechny dvířka linky ;)) ......... Dalo docela práci odstranit všechen prach z 3 týdnů bourání, vrtání, stavění a otevřených dveří, ale zvládli jsme to s vidinou odměny - domácí večeře u stolu!


Další pozitivní věc bylo, že nám volali z internetu a dali nám uživatelské jméno a heslo s tím, že to je aktivovaný a můžem surfovat....jenže-....... Když jsme se pokoušeli připojit přes wi-fi a) žádný uživatelský jméno to nechtělo b) ani to heslo nebylo moc dobrý.... Zkoušeli jsme to asi 376873647986x, stejně tak jako napíchnout modem rovnou do notebooku kabelem .....nic. Omezené připojení..... Vzdálený počítač neodpovídá.....Spojení se nepodařilo navázat.......Kontaktujte prosím správce sítě. .... Síťový klíč je neplatný.......... aaaaaaaaaa. To samé jsme absolvovali na Joelově notebooku a když teda Lisa řekla, že tam zavoláme a necháme si projít to nastavení step by step, pán servisák už tam nebyl a můžeme mu zavolat zítra v 9 ráno.


Jak jsme tak spojovali a nastavovali, Lisa odjela natankovat......hlad...hlad, je to tu zas.....najednou koukáme, že je půl devátý a ze slíbené večeře nic moc nekouká, protože v kuchyni není ani vybalený nádobí, ani se nic nepeče ani neohřívá.....  Problém byl totiž v tom, že jídelní stůl je v garáži, kde se ale zrovna dnesk rozbilo elektronický otvírání vrat (ručně to nejde, ikdyž já bych to hlady možná zvládla i levačkou) , tím pádem se nemůže vynést stůl a jim asi přišlo jako nejrozumější řešení zablokovat všechny přípravy nebo náhradní plány večeře a jen čekat na stůl, respektive na vrata nebo možná i na zázrak. Když se i Joel ozval, kdy jako bude dinner (bacha, už i Angličan dostal hlad!), řekla, že ještě chvíli počká, jestli dostaneme stůl, že by začala pak vařit (v devět začít vařit?!?!?!?!) a když ne, něco nám ohřeje. Divím se, že nečekáme na ten stůl do zítra....................


No asi nějak po desátý jsme byli svolaný k večeři do obýváku. Dívali jsme se na nějakej pořad podobnej "uvolněte se, prosím" , jen hosty byli Will Smith, Jay-Z a nějaká dvaadvacetiletá britská zpěvačka, která je podruhý těhotná :D K tomu byli takový listový šátečky plněný lososem, brambory a jako snack čínský závitky a sezamový krokety plněný zeleninou či co. Šátečky byly mírně (=úplně) černý, že prej ta nová trouba peče nějak jinak..... Nechápu, že nemaj horkovzdušnou!!! Sice je hezká, ale neumí ani větráček ani gril!!! Jen peče , hrůza.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář